• Pagrindinis
  • įvairūs
  • Nemokamas pristatymas AB17A FTTH Optinio Pluošto raudonojo lazerio vaizdo gedimų lokatorius 1 mw 5km pen

Greita peržiūra

10

įvairūs

Nemokamas pristatymas AB17A FTTH Optinio Pluošto raudonojo lazerio vaizdo gedimų lokatorius 1 mw 5km pen

€8.14

Žymos: 20 w lazerio modulis, Pluošto, vsol olt, optinio pluošto, lazerinis, šviesolaidiniai įrankių rinkinys, lazerio aparatas lentelė, ftth įrankis, pluošto lazeris pen, 50mw vfl.


  • SKU: a27586

Perkamiausi

Aprašymas

Savybės:

- MQW LD optinis šaltinis

- Veikimo režimas: CW ir ŽIBĖTI

- Ilgas tikrinimo atstumas

- Pastovus galia

- Tvirtas ir patvarus shell

- Rašiklis modelio dizainas, patogus naudoti ir nešioti

Pareigos:

- Raskite pluošto nepakankamumas, pvz., lūžių ir lenkimo

Gedimo patikrinimą OTDR aklas zona

- Pluošto pripažinimo iš galvos, veido veido pabaigos

- Mechaninė perėjimo taškas optimizavimas

Naudojimas:

- Telekomunikacijų, kabelinės televizijos projektas

- PD statyba ir priežiūra

- Optinių komponentų gamyba ir mokslinių tyrimų

- Kitas pluoštas projektas

Techninis Parametras:

- Bangos ilgis: 650+/- 10nm

- Pluošto režimas: 2.5 mm Universalios

- Galia-1 mw

Patikrinimo atstumas: 3-5KM

- Elektros šaltinis: Dvi 2*AA Baterijos (neįtraukta)

Darbo laikas iš baterijos: Daugiau nei 15 valandų

- Veikimo Temperatūra: -10- +60 laipsnis C

Saugojimo Temperatūra: -20- +70 laipsnis C

- Medžiaga korpuso: Alum-lydinys

Matmenys: Skersmuo 27*168mm

- Svoris: Apie 160g

Paketas apima:

1x 1 mw vaizdo gedimų lokatorius

1X Vaizdo gedimų lokatorius krepšys

1X Virvelės

Papildoma informacija

  • Modelio Numeris: vfl
  • Prekės Pavadinimas: DHUAKERO

Atsiliepimai (1)

Parašyti atsiliepimą

12345

€30.41

įvairūs

SKL-6C Optinio Pluošto Cutter Kabelių Pluošto Cleaver Karšto Lydalo Šalto Bendras Bendro Didelio Tikslumo Optinių Skaidulų Pjovimo Peilis

Savybės: - Suteikia apie 36,000 skverbiasi pro užuolaidas - Kompaktiškas korpusas,& light svoris - Aukšto Tikslumo skverbiasi pro užuolaidas - 250um Aptraukti ar 900um Rezervo pluošto - Singlemode ar Multimode Naudoti - 12 Padėtį, Pasukti ir Peilį Atkartoti Specifikacijos: Modelis: SKL-6C Taikoma skaidulų: Singlemode ar Multimode Naudoti Pluošto Skersmuo: 125um Padengimo Skersmuo: 250um ~ 900um Tipiškas Cleave

€16.85

įvairūs

SFP modulis GPON OLT KLASĖ c+ C ++ LTE3680P-BC + 2 FH GC8B GC0B PON valdybos SFP MODULIS

Modulis atitinka prekės ženklas ir gali būti naudojami tik prekės ženklo valdyba.Pavyzdžiui, Huawei ir c++ modulis gali būti naudojamas tik ant Huawei lentos.ZTE modulis gali būti naudojamas, tik ZTE lentos.Hisense, WTD ir UBO tinka valdyba. Pirkti priedus atskirai, spustelėkite ant nuotraukos žemiau įveskite nuorodą pirkti HUAWEI B+/A+/C++(nuoroda yra keli moduliai) ZTE B+/A+/C++ Nuoroda

Prisijunkite Prie Mūsų Naujienlaiškį